Aktualności

11.07.2013

Półkolonie dla dzieci i młodzieży w Centrum Kultury Prawosławnej

Fundacja OIKONOMOS serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z Białegostoku i okolic, pozostające podczas wakacji w mieście, w wieku 7-14 lat do udziału w półkoloniach, które odbywać się będą w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku w terminie 29.07 - 09.08.2013 r.

W programie półkolonii każdego dnia znajdą się zarówno zajęcia edukacyjne w muzeach i galeriach (np. samodzielne wykonanie mózgu w Muzeum Historii Medycyny i Farmacji, zajęcia archeologiczne w Muzeum Podlaskim, warsztaty o samurajach i tradycjach Japonii w Muzeum Wojska, zabawa w Centrum im. Ludwika Zamenhofa, warsztaty w galeriach - bynajmniej nie handlowych ;-), warsztaty plastyczne), jak też liczne atrakcje wakacyjne (park wodny Tropikana, Fikoland, kino, gry i zabawy). Zorganizujemy także wycieczkę do Tykocina ze zwiedzaniem Zamku.

Koszt uczestnictwa: 400 zł. Kkwota ta obejmuje wyżywienie (obiad i mały podwieczorek), wszelkie wyjścia, wyjazdy, oraz opiekę wykwalifikowanej i bardzo sympatycznej kadry.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie do Fundacji lub Centrum Kultury Prawosławnej wypełnionej i podpisanej karty kwalifikacyjnej oraz informacji o osobach upoważnionych do odbioru dziecka.

Karty i formularze odbioru można pobrać ze strony Fundacji lub w Centrum Kultury Prawosławnej.

Relacja z ubiegłorocznych półkolonii, która mamy nadzieję zachęci tych, których jeszcze nie przekonaliśmy, znajduje się tutaj:
http://oikonomos.pl/news.php?id_n=48&id=134